“Nu ma bucur prea tare de victorie pentru ca nu stim ce se poate intampla saptamana viitoare. Este vorba de o alianta de conjunctura cu echipele bucurestene, ma bucura Rapidul, dar mai ales ma bucura Timisoara. Am mizat pe grup, pe angajament si cu ajutorul publicului si cu o mobilizare generala, iata ca am putut obtine un rezultat bun. Ne-au lipsit Bucur, Ganea, Vrsici, dar iata ca grupul si-a spus cuvantul“, a declarat Iancu.
Iancu: "Nu mă bucur foarte tare de victorie"
TIMIŞOARA - Presedintele clubului <STRONG>Poli Timisoara</STRONG>, <STRONG>Marian Iancu</STRONG>, a declarat, dupa <STRONG>victoria </STRONG>echipei sale, 1-0, pe teren propriu cu liderul <STRONG>CFR Cluj</STRONG>, ca nu se poate bucura prea mult de acest <STRONG>succes </STRONG>pentru ca nu stie ce se poate intampla saptamana viitoare.
Citiți principiile noastre de moderare aici!