Aseară, preşedintele a ieşit din nou la terasă. Şi cum era de aşteptat, a făcut o nouă baie de mulţime, în stilul caracteristic, cu autografe, poze şi tangouri cu soţia. Locul distracţiei, terasa Cireşica din Neptun.
Traian Băsescu s-a fotografiat, a dat autografe şi a vorbit cu turiştii, emoţionaţi şi încîntaţi de faptul că l-au întîlnit pe preşedintele statului. Printre fanii lui Băsescu s-au declarat şi florăresele din Neptun, care au lăudat stilul galant al preşedintelui.
Citiți principiile noastre de moderare aici!