Joi seară, preşedintele Traian Băsescu a ieşit mai devreme decât de obicei din vila de la Neptun şi a plecat spre Mamaia.
A fost surprins dând autografe şi făcând poză după poză. Traian Băsescu a apărut ca din senin în mijlocul turiştilor din Mamaia. Dacă până acum, în concediu, preşedintele a tot dansat alături de soţia sa pe terase liniştite din Olimp, joi seară a avut parte de multă agitaţie.
După ce a făcut sute de poze cu turiştii şi a dat autografe, preşedintele s-a retras pe o terasă pentru un pahar cu apă, să se răcorească. A plecat apoi prin staţiune.
Sursa: Antena3
Citiți principiile noastre de moderare aici!