Trimite articolul
XSa ofere recompensa primarul la oameni si repede vor afla.
-
Dl primar va rog nu supărați copii nu este voi ei pot face tot ce vrei asta este doctrina va rog sa va atașați de noua doctrina
Venirǎ si stricarǎ
Noroc ca mai citim tion-ul si aflam ce mai zice nea’ primaru’, astia de suntem blocati pe grupurile unde e tartor. Sa ii transmiteti sa se re-educe pe el in primul rand, copii dansului in al doilea rand, astfel incat sa accepte si criticii, nu doar aplaudacii.
Mustele la rahat trag!
D -nule primar pentru ce sunt plătiți cei din poliția comunitară să stea în birouri.De ce nu sunt pe teren.
Asta da problemă rezolvă în liniște și mai căutați problemele apăsătoare ale comunității
Da
In mioritic Moșnița nouă și veche avem la greu mitocani….din păcate cu vârste fragede….asta e educația în zona…
Adu manele la evenimente….și așa vor răspunde
Și aveți așteptări
Nu o sa scoateți niciodată ciobănia din ei…cu asta se mandresc