Singurul Plug-in Hybrid din segmentul său, cu consum de la 1,4 l/100km și autonomie combinată de până la 1.040 km, Dolphin G DM-i este construit pentru viața reală: pentru drumurile zilnice prin oraș, pentru planurile de weekend și pentru destinațiile care apar spontan pe hartă.
Modelul va fi disponibil atât în showroom, cât și la test drive, alături de întreaga gamă BYD.
Evenimentul pregătit de BYD Autoglobus în showroom-ul din Calea Șagului 201 aduce și o serie de beneficii speciale pentru vizitatori. Cei care aleg un Dolphin G DM-i în perioada campaniei vor beneficia de prețuri speciale, un plin de combustibil și 5 spălări premium cadou la Karusel Auto Spa.
Atmosfera de eveniment va fi completată de surprize pregătite pentru vizitatori, gustări de la Madame Magnifique și, bineînțeles, experiența completă BYD.
Evenimentul are loc joi și vineri, între orele 10:00 – 19:00, și sâmbătă, între orele 10:00 – 16:00, la BYD Autoglobus Timișoara, Calea Șagului 201.
Mai multe detalii sau programare Test Drive pe: bydtimisoara.ro
(3848)
Citiți principiile noastre de moderare aici!