Tion

Tion

  • Ştiri
    • Ştiri Timiș
    • Lugoj
    • Știri naționale
    • Stiri internaţionale
    • Eveniment
    • Sănătate
    • Dialoguri Sănătoase
    • Sport
    • Târg imobiliar
  • Timp liber
    • Cultură
    • Cinema
    • Horoscop
  • ANGAJĂRI
  • MICA PUBLICITATE
    • IMOBILIARE
      • Imobiliare Vanzari – Garsoniere
      • Imobiliare Vanzari – o camera
      • Imobiliare Vanzari – 2 camere
      • Imobiliare Vanzari – 3 camere
      • Imobiliare Vanzari – 4 camere
      • Imobiliare Vanzari – Case
      • Imobiliare Vanzari – Terenuri
      • Imobiliare Vanzari – Spatii comerciale
      • Imobiliare Inchirieri – Garsoniere
      • Imobiliare Inchirieri – o camera
      • Imobiliare Inchirieri – 2 camere
      • Imobiliare Inchirieri – 3 camere
      • Imobiliare Inchirieri – Case
      • Imobiliare Inchirieri – Spatii comerciale
    • PRESTĂRI SERVICII
    • CONSTRUCȚII
    • AUTO
    • DIVERSE
  • UTILE
  • VIDEO
  • Azi în Timișoara
  • Cariere de Poveste
  • Agenda
  • Lugoj
  • Podcast
  • Dialoguri Sănătoase
Select Page


Tion
România
O minoră a adus pe lume pruncul bunicului său

O minoră a adus pe lume pruncul bunicului său

la 27 June 2007 13:43 Reactualizat la: 11 February 2011 11:32
16 Comentarii
27 June 2007 13:43 Reactualizat la: 11 February 2011 11:32
IAŞI - Un bărbat de 56 de ani din judeţul Iaşi a fost arestat preventiv pentru viol şi incest. Anchetatorii susţin că şi-a batjocorit timp de doi ani o nepoată minoră.<BR />Fata, acum în vârstă de 15 ani, a născut de curând un copil: pe fiul bunicului ei.
Scris de IM:ONLINE - IAŞI - Un bărbat de 56 de ani din judeţul Iaşi a fost arestat preventiv pentru viol şi incest. Anchetatorii susţin că şi-a batjocorit timp de doi ani o nepoată minoră.<BR />Fata, acum în vârstă de 15 ani, a născut de curând un copil: pe fiul bunicului ei.

Trimite articolul

X

În urmă cu câţiva ani, fata a rămas orfană şi a fost încredinţată unei asistente maternale şi bunicului ei. Autorităţile informează că bărbatul a întreţinut relaţii sexuale cu nepoata lui. Anul trecut, în noiembrie, asistenta maternală a observat că fata avea burta cam mare. La un control medical, a descoperit că minora era deja însărcinată în luna a opta.

Bunicul fetei nu a recunoscut că el a agresat-o. După naşterea bebeluşului, s-a făcut însă testul de paternitate. Ieri, rezultatele au demonstrat că bătrânul minţea: este tatăl strănepotului său. Bărbatul a fost arestat preventiv pentru 29 de zile, iar tânăra mamă şi copilul ei se află într-un centru de ocrotire.

SURSA: PROTV

Trimite articolul

X
16 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Anonim says:
    June 27, 2007 at 4:15 pm

    DOMNILOR ZIARISTI!!!!!!
    VA ROG EU MULT NU MAI DATI ASTFEL DE STIRI CU MOLDOVENI DIN ASTIA TAMPITI LA CAP FARA RESPECT SI FRICA DE DUMNEZEU. CELE MAI MULTE VIOLURI,FURTURI,CRIME ETC.. LE FAC MOLDOVENII IMBECILI .ACEASTA FATA DUPA CE CA A RAMAS ORFANA A MAI VIOLAT-O SI BUNICUL EI. CE NAIBA NU A SPUS LA ASISTENTA MATERNALA DIN TIMP SA FIE FACUT AVORT NU SA NASCA UN COPIL TAMPIT CARE NU ARE NICI O VINA. TAMPITI, NU DEGEABA II TERMINA NATURA PE UNII ,CA SI MERITA DUPA CE RAUTATI FAC PE PAMANT.

    Reply
  2. Anonim says:
    June 27, 2007 at 4:34 pm

    Ati luat-o razna si voi !

    Reply
  3. Anonim says:
    June 27, 2007 at 4:42 pm

    Moldoveni. No comment.

    Reply
  4. dan says:
    June 27, 2007 at 5:18 pm

    moldoveni.cred ca am spus destul cu asta

    Reply
  5. Si eu vreau says:
    June 27, 2007 at 6:38 pm

    UAAAA ce beton, si eu vreau sa am copil cu nepoata, cred ca am s-o lovesc acum!

    Reply
  6. Anonim says:
    June 27, 2007 at 6:51 pm

    moldoveni……….uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

    Reply
  7. Anonim says:
    June 27, 2007 at 6:53 pm

    Primaru din Resita e cumva moldovean?

    Reply
  8. Anonim says:
    June 27, 2007 at 8:01 pm

    in primul rand totzi suntem romani si mai presus decat orice oameni si oricine poate face astfel de lucruri nu doar moldovenii.probabil ati ramas la gandirea “banatu-i fruntea” si nu mai e de mult.zona moldovei e mult mai dezvoltata ca infrastructura de cat banatul mai ales N ei,dar ce sa i faci daca voi nu ati calatorit niciodata.Si oamenii sunt la fel de normali ca totzi romanii…SI NU,NU SUNT MOLDOVEAN

    Reply
  9. jumate banatean - jumate oltean says:
    June 27, 2007 at 10:20 pm

    da totusi, de ce a trebuit sa fie exact moldovean?

    Reply
  10. Anonim says:
    June 27, 2007 at 10:36 pm

    Asta e pedofil, incestuos, violator .. oare pedeapsa cu moartea, dupa torturare, i-ar fi de ajuns?! unde esti Vladutzule (Tzepesh)? Nici nu ma mira ca provine din
    moldova .. auzi bai jumi-juma (care esti), ce vrei sa spui cu infrastructura moldovei? faptul ca aia au infrastructura mai moderna ii face OAMENI? am putea sa traim si-n grote, noi astia din zona tarii civilizata, si tot OAMENI am fi! Huo Moldova, huo tziganii, si boii ca tine!

    Reply
  11. Anonim says:
    June 27, 2007 at 10:37 pm

    acum am observat ca de fapt nu m-am adresat lui “jumi-juma” ci aluia ce se crede avocatul aurolacilor, pardon, moldovenilor

    Reply
  12. Anonim says:
    June 28, 2007 at 3:53 am

    mai oameni buni, nu mai scrieti, naibii, tampeniile astea ca va rade lumea si cu dosul…
    voi astia filosofici, care credeti ca ati spus totul prin “moldoveni”, mai puneti mana si mai cititi si altceva decat ziare, oameni-cu-snge-nobil!!! sau mai ocupati-va si cu altceva decat cu Stirile de la ora 5!!! Cu asemenea mentalitati nu ma mira ca se tot bate pasul pe loc intara asta… trist…dar se pare ca e adevarat

    Reply
  13. Cecilia says:
    June 28, 2007 at 10:05 am

    Mai oameni buni dar parca subiectul era cu totul altul…si nu lupta continua dintre mold si restul tarii…
    Si eu sunt mold dar asta nu inseamna ca trebuie sa generalizam…..stii ce se spune de cei ce fac asta….

    Reply
  14. Anonima says:
    June 28, 2007 at 11:33 am

    pai saraca o fata de 15 ani a avut un trecut, o copilarie oribila, care o sa o urmareasca acum pentru toata viata prin acest copil rezultat dintr-un incest si viol, din partea sigurei persoane pe care ea o avea in viata asta cruda si pe voi va intereseaza ce zine unu si altul de moldoveni, romani sau eu stiu ce… intradevar nu e bine sa generalizezi si nici nu ma intereseaza ca era moldovean sau altceva, s-a intamplat la noi in tara, si la fel de naspa se putea intampla si in italia, germania sau ma rog.
    Iar pt cei ciudosi sau critici banatului, va rog sa deschideti un ziar de specialitate, nu sa faceti poze de turisti intr-un oras din moldova si sa spuneti : fii atent ce bine le merge la astia, au mai putine gropi decat noi in vest, cititi de ex topul pib-ului in romania, dupa bucuresti vine vestul si apoi centrul ro ..din pacate moldova se afla pe ultimele locuri…

    Reply
  15. Anonim says:
    June 28, 2007 at 11:52 am

    Sa primeasca cea mai mare pedeapsa pt ceeace a facut cu sarmana fata, chiar merita si castrat…

    Asta da nesimtire, oare cand vom ajunge si noi oameni civilizati ?

    raspuns: niciodata !!!

    Reply
  16. Anonim says:
    June 29, 2007 at 8:22 pm

    ba ala cu parerea mai bne taceai dracului din gura ca mai degraba tu esti animal care parca ai venit din padure…daca ai fi ptin mai citit ai sti ca scriitori ca Mihai Eminescu,Ion Creanga sau Vasile Alecsandri au fost moldoveni…sau mai mult,vedete ca andreea marin sau monica barladeanu sunt moldovence.Asa ca mai usor cu stirile de la ora 5 si incepe sa citesti…parerea mea tozi suntem romani si mai ales oameni…

    Reply
  17. Cele mai citite știri

    1
    Filmul „Odiseea” a trecut pragul de 1 miliard de dolari la încasări
    2
    Luna Nouă și Eclipsa de Soare în Leu: un moment karmic și de succes
    3
    Educație artistică la orice vârstă. Școala de Arte Timișoara anunță specializările noului an de studii creative
    4
    Peste 100 de șoferi au rămas fără permis, iar amenzile au curs pe drumurile din Timiș
    5
    Prind avânt proiectele votate de liceeni timișoreni. Trei au fost deja finalizate
    6
    Consiliul Județean Timiș a lansat licitația pentru proiectarea unei noi săli de concerte în centrul Timișoarei. Investiția este estimată la 35-40 de milioane de euro
    7
    Ce poate descoperi o ecografie abdominală. Medicii explică atunci când este recomandată investigația
    8
    Soarele lucrează pentru Timiș. Județul, pe locul doi în țară la energia produsă de prosumatori
    9
    Uneltele care spun povestea Banatului. O nouă expoziție, deschisă la Muzeul Satului din Timișoara
    10
    Cutremur în Columbia. Cel puțin 100 de oameni au murit

    Cele mai noi știri

    Ştiri din Timiș

    Resturile din piețele Timișoarei, transformate în energie verde. Primăria lansează un proiect pilot

    Ştiri din Timiș

    Educație artistică la orice vârstă. Școala de Arte Timișoara anunță specializările noului an de studii creative

    Mapamond

    Trump amenință că va bombarda Omanul dacă se opune planurilor SUA privind Strâmtoarea Ormuz

    Ştiri din Timiș

    Viceprimarii Timișoarei îi iau apărarea edilului-șef: „Azi e Dominic Fritz. Mâine poate fi orice român”

    România

    Grindeanu, despre legea ANI și cazul Fritz: „Aproape 50 de persoane sunt în aceeași situație”

    Ştiri din Timiș

    DJ 595E, noua legătură dintre Moșnița Veche și Centura de Sud, intră în lucru. Când ar trebui să fie gata

    Capitală Culturală

    Zilele Culturii Maghiare revin la Timișoara. Halász Judit, invitată de onoare

    Ştiri din Timiș

    Nici nu au fost introduse bine, că deja vor circula deviat. Noi rute pentru autobuzele STPT din Giroc

    Ştiri din Timiș

    CCR a declarat constituțional amendamentul Fritz din legea integrității. Reacția primarului: „Drumul meu continuă la CEDO”

    Ştiri din Timiș

    Bolojan, despre faptul că lucrările la „Dan Păltinișanu” încep pe banii CJT: „E foarte bine că se face acest parteneriat”
    • Servicii
      • Redactia
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Timiș Online

    ISSN 3008-2323

    ISSN-L 3008-2323

    Tion.ro logoPentru noi, confidențialitatea Dvs. este importantă

    Noi și partenerii noștri utilizăm tehnologii, cum ar fi modulele cookie, și vă procesăm datele cu caracter personal, precum adresele IP și identificatorii cookie, pentru a personaliza anunțurile publicitare și conținutul în funcție de interesele dvs., pentru a măsura eficiența anunțurilor și a conținutului și pentru a obține informații despre publicul care a văzut anunțurile și conținutul. Faceți clic mai jos pentru a vă da consimțământul privind utilizarea acestei tehnologii și procesarea datelor dvs. cu caracter personal în aceste scopuri. Vă puteți răzgândi și puteți schimba opțiunile în orice moment, revenind la acest site.

    Pentru detalii apasati aici