Deşi multă lume, de ambe sexe, voiau să vadă cum arată nişte „avanposturi” care au crescut doar datorită îngurgitării pilulelor anticoncepţionale, fără să fie atinse de bisturiul chirurgilor…
Ei bine, curiozitatea românilor este acum satisfăcută. Cel puţin în parte. Iubita lui Keo a pozat fără sutien pentru firma Helene, acoperindu-şi însă, pudic şi parţial, sânii, scrie Click!. Desigur, concluzia ar fi că nimic din ceea ce afişează femeia fatală Andreea Bălan nu se datorează intervenţiei medicilor. Dar cârcotaşii ar putea susţine că misterul nu a fost complet elucidat. Oare de ce îşi acoperă ploieşteanca o parte din bust?
Răspunsul ar putea fi mult mai simplu decât credem. S-ar putea ca, începutul fiind făcut, Andreea să reconsidere oferta revistelor pentru bărbaţi. Şi, acum, că a aţâţat imaginaţia bărbaţilor, să fie dispusă la următorul pas, evident, contra unui onorariu corespunzător. Pantalonaşii scurţi de acum pot cădea şi ei. Deh, dacă sutienul s-a dus, ar fi păcat să sufere de singurătate.
A făcut-o! Andreea Bălan şi-a dat jos sutienul
Reactualizat la:
Ce nu aduce iepuraşul, se rezolvă printr-o firmă de confecţii! Aşa pot spune cei care şi-au dorit să vadă ceva mai mult din Andreea Bălan. Interpreta a refuzat 20.000 de dolari de la Playboy Mexic pentru a poza goală, iar pentru ediţia autohtonă a celebrei reviste a rezistat cu îndârjire presiunilor de a-şi da jos sutienul.
Citiți principiile noastre de moderare aici!