Primăria Timișoara prezintă o actualizare a șantierului de la Clinica ORL. Acesta este, în prezent, la 95%, mai rămânând de făcut finisajele, câteva retușuri și amenajările exterioare. Șantierul, estimează reprezentanții primăriei, va fi gata în această lună, dar recepția va fi amânată pentru la vară. Proiectul primise finanțare pe fostul POR 2014 – 2020, dar primăria încearcă să obțină câteva fonduri și pe un program nou.