Trimite articolul
XMucosul sa bate cu pumnii in piept dar tot romanii au de suferit
Sa mearga sa isi deschida consulate in Afganistan, la prietenii lor teroristi.
dap, cand esti prooccidental esti mai mult decat proeuropean! In ce consta exact treaba asta dincolo de niste lozinci nu prea mai conteaza…
Dar nu inteleg de ce sa expulzezi niste diplomati, ei sunt garantia ca in zona unde se afla nu vor fi nici drone trimise de rusi! Plus ca mai ai cu cine sa rezolvi de-ale diplomatiei, de-ale consulateriei… Poate mai face un belarus ceva concert la Buc. si vin si ceva rusi care au nevoie de ceva acte sau cine stie ce din partea consulatului…
Slava!
Ce-nseamna sa n-ai simtul ridicolului… inseamna sa se umfle orezul in tine si sa iei decizii de PR pentru botanisti, aia inseamna. Occidentul pare ca nu mai intelege diplomatia altfel decat ca o suma de schelalaieli catre adversarll, bagat batzul prin gard aiurea si alte manip.ulari pentru ‘bobor’
Ai doare la salata pe rusii de prostia romaneasca …suntem ca un floc in calea sulii pentru Rusia
-
dap, eu cred ca chiar le e frica de inteligenta unora aflati la butoane pe la noi sau mai in vest…
dap, si pune tu ghilimele unde consideri in propozitia anterioara. Si mie mi-ar fi frica in locul lor, inteligenta sclipitoare e imprevizibila. Mai pune un rand de ghilimele. -
Anapoi!
-
Ai doare… Invata gramatica si pe urma scrie… Turu 2 anapoi :))))
dap, adevaratul update l-a dat Nick Easy in direct, citez dintr-un post TV:
„Pe măsură ce au trecut pe teritoriul ucrainean, o parte din ele au fost doborâte şi una dintre ele, lovită probabil deasupra oraşului Reni, traiectoria ei s-a modificat şi a venit înspre Galaţi”, a mai spus şeful statului.
Întrebat dacă traiectoria ei s-a modificat în mod aleatoriu sau a modificat cineva traiectoria, preşedintele Nicuşor Dan a răspuns: „A fost lovită kinetic. A fost lovită şi din cauza asta”.
Mi se pare o justificare buna sa se infoameze tot prooccidentul si noi sa expulzam consulul. Ma si mir de ce nu sunt expulzati toti ambasadorii din toate tarile prooccidenale, cred ca sunt cam putinisti prooccidentalii aia!
Slava!
-
Mai fa o pauza.
-
dap, weekeND fain si tie😁
-
Vai de steaua lui,a cheltuit sute de milioane de euro pe inarmare si trimit ucrainienii o drona de 100€ si nu sunt in stare o doboare.Asta dupa ce a luat bani de la prostimea care l-a votat.Slava!
-
Da, da. Tradus din biletul primit de la Moskau. Dar ai uitat sa traduci si “slava” … dar der, ca prorus nu stii diferenta , nu ai traducere in romäneste. SLAVA, este pe ruseste.
-
Usr-istule daca vrei sa lupți pentru Ucraina du-te pe front tu si cu idolul tau Mucusor.
-
pmPăi, măi, băieți, ce faceți? Ministrul Radu Miruță tocmai ce a declarat la Antena 3 că drona de proveniență rusească Geran 2, care a lovit blocul din Galați, s-ar fi desprins dintr-un grup de drone care atacau Ucraina, iar traiectoria i-ar fi fost deviată de apărarea antiaeriană ucraineană. Voi pedepsiți diplomații??? Ce politicieni sunteți voi?!?
asta da pace intre popoare. ca drona a intrat din greseala in tara, ce mai conteaza? inchide consulatul oricum, nu? nicusor dan este un cripto-evreu
Drona deviata kinetic din Ucraina.a declarat Nicusor Dan.Operatorul de drona rus ar fi plasat drona la et.7 .Regret din nou graba si prostia romaneasca din gazetarie si din politica.
O gargara ieftina ca sa isi primeasca nemtii banii!
Si rusi ce zisara? se speriara?
Dupa razboi MULTI latratori apar. In special piticania nicusor, cel voinic.