Este vorba despre o persoană internată într-o unitate de psihiatrie din luna iulie 2023 și transferat la Arad din județul Bihor, fără contact cunoscut cu persoane bolnave sau suspecte.
Probele biologice au fost recoltate și transmise către Institutul Cantacuzino pentru confirmarea sau infirmarea diagnosticului.
„Până la primirea rezultatelor de laborator, cazul rămâne încadrat drept suspiciune”, transmite nstitutul Național de Sănătate Publică.
Cel mai probabil, spun medicii, este vorba despre varianta virusului care nu se transmite de la om la om.
Revenim cu detalii!
Trimite articolul
XContactu’ lui peste, pai nu spun chiar medicii ca virusu’ asta se transmite de la sobolani?
-
So fi intalnit cu un politician?
-
Cu slugile lu’ Soros, da. Aia experți in plandemii 😂🤮
-
Tocmai s-a activat somalezi’ marxist de la Omese și v-a troznit cu 42 de zile de carantina pe toți suspectii ca el e miezu’ 🤣😂
-
După încă o tură de vaxin o să lucrati pe aceeasi frecvență cu routerul din pod!
-
-
Directive de la Davos buricul alogenilor lui lenin nimic încă ?
-
-
Vi s-a explicat de tovarășu’ bilgheiț ca e o chestiune de când, nu de daca, pina la următoarea plandemix. Dansul știe ca e in consiliul înțelepților așa ca nu e problema. Va vaxineaza iar cu succes de o sa va numărați din 8 în 8.
-
Sa lase madam ursula mai mult condens din avioanele alea poate opreste transmiterea.
-
-
-
Iar începe bâlciul șoroșist 🤮
-
Iată începe circul nenorocirii.
:))))))))))))
Pun pariu că iar apar experții pe forum
# izoleta
# vaccinarea obigatorie
#revolutia bunei guvernari
#ingerii in halate albe
Hai, dati-i drumul, timpul vostru a expirat. Ce-i drept si cutitul a ajuns la os.
daca e facut virusul in laborator de AI , e game over, 350 milioane dau coltul
Iar sa-nchid corporațiile de unde bani de jointuri ?
Dacă nu-i dau drumul acuma de la toamnă sigur. Cum naiba să nu urmeze nimic după ce se încheie războaiele ???
De la ruși vine sigur.
a inceput o noua prosteala globala
Pai uite asa Pfizer va incasa din nou bani de la prostime!!!
Luați cu dulce ca o să ajungeți să bipăiți pe la toate semafoarele după atâtea vaccine 😂😁
Cine crede ca ‘elitele’ ne vor câți suntem ăla să se mai gândească.
Iarasi instalam o dictatura nazista
UE este in buda cu Economia si acum pregatesc sa tina oamenii in case fara sa protesters cand incep razboiul.