Seria accidentelor cu motocicliști continuă în Timiș. De această dată, un tânăr de 19 ani a ajuns la spital după un accident produs între Deta și Voiteg.
Potrivit polițiștilor, un șofer de 70 de ani a intrat în coliziune cu motocicleta condusă de tânăr. În urma impactului, motociclistul a fost rănit.
Testările cu aparatul etilotest au arătat că niciunul dintre cei implicați nu consumase alcool.
Polițiștii continuă cercetările în acest caz.
Trimite articolul
XCica o capota in barba urmata de un zbor de 5 metri vindeca nevoia de bagat in seamă.
-
Ai dreptate, toti cei ce “se baga in seama” merita sa fie tratati in acest mod…mai putin tu, asa-i? Doar tu esti perfect
Dap. A inceput sezonul de calareti motorizati
A indoit telescoapele motoretei …a se afla cu ce viteza se deplasa motoretata
-
anonimus ‘timisoara’ @ ramai tu la borcanele tale. Esti prea analfabet sa faci diferenta intre o motocicleta si o motoretă! Ce sa mai vorbim despre o analiza corecta a cauzelor care au provocat acest accident