“Am speranţe într-o Marie cu altă pălărie în ceea ce priveşte continuitatea delegarii lui Cristian Balaj la partidele Poli-Dinamo şi am toate motivele să cred ca aşa va fi. Ce pot sa spun este că dacă am suporterii în tribuna şi stadionul este plin, nu avem cum să pierdem, chiar dacă ar fi sa ne arbitreze Cornel Dinu şi Cornel Ţălnar, care ar fi îndrepăţiţi să fie părtinitori”, a declarat Iancu pentru site-ul oficial al lui Poli
Iancu: "Poate să arbitreze şi Dinu şi Ţălnar, nu vom pierde"
Patronul echipei Politehnica Timişoara, Marian Iancu, este oprimist în privinţa meciului cu Dinamo.
Citiți principiile noastre de moderare aici!