Circulația tramvaielor a fost dată din nou peste cap, joi dimineață, între piețele Bălcescu și Maria din Timișoara. Polițiștii locali au amendat o a doua șoferiță care a parcat neregulamentar și nu a lăsat loc să treacă mijloacele de transport în comun. Totul după ce, miercuri după-masă, o altă conducătoare auto a blocat circulația tramvaielor în aceeași zonă, pentru 40 de minute.