Președintele Consiliul Județean Timiș, Alfred Simonis, a declarat, sâmbătă, că momentul marchează ieșirea dintr-un blocaj care a durat zeci de ani. „Este practic ultimul pas pe care îl facem înainte de începerea efectivă a lucrărilor de construcție, nu doar de demolare, la Institutul Oncologic Regional din Timișoara. Acea clădire simbolizează eșecul clasei politice timișene în … Continue reading Ministrul Sănătății: „Institutul Oncologic din Timișoara primește finanțare europeană și va fi gata în 2028″
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed