Premierul Bolojan s-a întâlnit cu liberalii din Timiș. A plecat de la Timișoara fără să răspundă la vreo întrebare

Premierul interimar al României și președintele PNL Ilie Bolojan s-a întâlnit cu liberalii din Timiș pentru a le explica direcția partidului în următoarea perioadă, în contextul în care acesta a fost demis după adoptarea moțiuniii PSD-AUR. Ulterior, împreună cu Marilen Pirtea, conducătorul filialei de Timiș a PNL, a oferit un scurt rezumat al întâlnirii, desfășurate … Continue reading Premierul Bolojan s-a întâlnit cu liberalii din Timiș. A plecat de la Timișoara fără să răspundă la vreo întrebare