Premierul interimar al României și președintele PNL Ilie Bolojan s-a întâlnit cu liberalii din Timiș pentru a le explica direcția partidului în următoarea perioadă, în contextul în care acesta a fost demis după adoptarea moțiuniii PSD-AUR. Ulterior, împreună cu Marilen Pirtea, conducătorul filialei de Timiș a PNL, a oferit un scurt rezumat al întâlnirii, desfășurate … Continue reading Premierul Bolojan s-a întâlnit cu liberalii din Timiș. A plecat de la Timișoara fără să răspundă la vreo întrebare
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed