7. martie 2010 15:54; Reactualizat la: 7.03.2010 15:54


Timişorencele s-au distrat la striptease masculin

Timişorencele s-au distrat la striptease masculin
Nebunie prin cluburile din Timisoara, în acest weekend. Doamnele şi domnişoarele au fost în centrul atenţiei, iar show-urile de striptease masculin organizate sâmbătă noaptea cu ocazia zilei de 8 martie au atras numeroase petrecăreţe.

 (19 comentarii)

În Vanilla Club, băieţii de la Taboo Boys au făcut un spectacol pe cinste, care s-a dovedit a fi pe placul femeilor din public. Băieţii au dansat, s-au dezbrăcat şi au adus pe scena improvizată şi domnişoare din public. Atmosfera a fost una „fierbinte”, iar petrecerea s-a întins mai apoi până spre dimineaţă.

Seria de petreceri dedicate reprezentantelor sexului feminin va continua şi luni, 8 martie, când la Vanilla Club e „Girls only party”, accesul bărbaţilor fiind strict interzis. Cu excepţia celor veniţi special pentru a încălzi atmosfera, desigur. Seara de 8 martie va fi una specială pentru doamne şi domnişoare şi în Club 30. Invitaţi vor fi băieţii de la Harashow, o trupă de dans şi striptease masculin din Budapesta, iar show-ul va începe la ora 21.


Recomanda articolul

Parerea ta Filtreaza comentariile  | 
Filtru comentarii Inchide optiunile  X



Ultimele stiri din categoria TION Ştirile judeţului Timiş
Comisarul Moldovan, propunerea PSD pentru sefia Politiei Timis
PSD a decis schimbarea din funcție a actualului șef al Poliției Timiș, comisarul șef Gheorghe Popescu. În locul [...] mai multe »
Trei masini implicate intr-un accident in apropiere de Piata Marasti
O femeie a ajuns la spital, sâmbătă după-amiaza, în urma unui accident rutier petrecut pe Calea Alexandru Ioan Cuza [...] mai multe »
Tot mai multi parinti din Timis sunt interesati sa fie observatori la examenul de bacalaureat
Examenul de bacalaureat se apropie, iar în această perioadă se fac pregătirile pentru ca elevii să îl poată [...] mai multe »
Vedeti unde sunt amplasate aparatele radar in 26 mai
Aparatele radar vă urmăresc conduita la volan sâmbătă, 26 mai, pe drumurile din Timişoara şi judeţ. Vezi aici [...] mai multe »
Universitatea de Vest Timisoara, initiatoarea unei retele de cercetare in domeniul mediului
Facultatea de Chimie, Biologie şi Geografie din cadrul Universităţii de Vest Timişoara, împreună cu Institutul de [...] mai multe »
Final de proiect in domeniul bioagriculturii
Mai multe organizaţii profesionale şi câteva primării din regiunea de graniţă dintre România şi Ungaria şi-au [...] mai multe »
Mai multe din categorie »

feedback

Logare



Ti-ai uitat parola?
Inregistrare user nou