Bucureşti - Golgheterul Timişoarei a făcut instrucţie cu Steaua, din postură de atacant al naţionalei. Lotul divizionar A a jucat vineri un amical cu Steaua.
La pauză scorul era 1-
0 pentru echipa lui Dorinel Munteanu, care a şi jucat în acest meci. Piţurcă a rezolvat la pauză ecuaţia partidei şi l-a introdus pe Bucur. Acesta a înscris în mai puţin de jumătate de oră o triplă de senzaţie, iar careul de goluri din poarta roş-albaştrilor a fost realizat de Bicfalvi. De la „Poli” au jucat din primul minut Pantilimon, Luchin, Latovlevici şi Goga.
Ai fotografiat ceva interesant ce crezi că poate deveni o ştire? Trimite-ne pozele, însoţite de o scurtă descriere, la adresa redactie@tion.ro . Dacă ai şi filmat, poţi urca imaginile tale pe video.tion.ro
© 2005-2010 - Inform Media