4. iulie 2007 16:30; Reactualizat la: 10.02.2011 16:01


O maşină a ambasadei Peru implicată într-un accident

Accident Accident
ALBA – O maşină a Ambasadei Peru în România a fost implicată, astăzi, într-un accident de circulaţie în judeţul Alba.

Accidentul s-a petrecut pe Drumul Naţional 1, între localităţile Teiuş şi Aiud.

În autovehicul nu se afla decât şoferul. Din primele cercetări reiese că acesta a intrat în depăşire fără să se asigure. Maşina ambasadei a fost lovită de un microbuz. În urma accidentului, şoferul a fost rănit grav la coloană. El a fost transportat de Spitalul Judeţean din Alba, pentru a primi îngrijiri medicale.



Recomanda articolul

Parerea ta
Care este parerea ta?
Filtreaza comentariile  | 
Filtru comentarii Inchide optiunile  X



Ultimele stiri din categoria România
Cate locuri de munca sunt vacante in fiecare judet?
Sunt cel mult 600 de slujbe vacante pe judet, in cazurile fericite: Brasov, Iasi, Cluj! In Bucuresti sunt cu putin peste [...] mai multe »
Orar unitar pentru toate autoritatile publice
La solicitarea proaspatului premier, Mihai Razvan Ungureanu, toate autoritatile publice - centrale si din teritoriu - [...] mai multe »
Recomandarile in fata ninsorilor: pregatiti-va o rezerva de alimente si apa!
Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta a lansat duminica un apel catre cetateni, cu recomandari in fata [...] mai multe »
5 idei de jocuri pentru copiii de 3-5 ani
Iata 5 idei de jocuri care-l ajuta pe micutul tau sa-si dezvolte memoria, sa asocieze sunetele cu obiectele care le [...] mai multe »
Friptura de porc cu nectarine
Cu aceasta reteta imi doresc sa sfarm doua mituri: 1. Ca alaturi de friptura de porc trebuie sa stea neaparat o [...] mai multe »
Transportatorii fluviali au pierderi uriase: Dunarea e inghetata
Inghetul a incremenit transporturile pe Dunare: fluviul a inghetat complet in apropierea portului bulgar Silistra, asa [...] mai multe »
Mai multe din categorie »

feedback

Logare



Ti-ai uitat parola?
Inregistrare user nou