17. aprilie 2008 10:53; Reactualizat la: 17.04.2008 10:53


Andreea Antonescu, sex la telefon cu deţinuţii de la Rahova

Andreea Antonescu, sex la telefon cu deţinuţii de la Rahova
Cântăreaţa Andreea Antonescu a fost pusă într-o situaţie cel puţin incendiară. Focoasa blondă se masturbează la telefon cu pușcăriașii de la Penitenciarul de maximă siguranţă Rahova, ne-au declarat surse din anturajul acesteia.

 (5 comentarii)

Astfel, Andreea Antonescu le-a povestit unor prietene că după ce a făcut practică la Penitenciarul de maximă siguranţă Rahova, a fost sunată de mai mulţi deţinuţi care au reușit să o determine să facă sex la telefon. „La început am refuzat să vorbesc cu ei, dar ulterior am văzut că sunt băieţi de treabă. Pe mulţi îi cunosc de pe vremea când făceam practică la penitenciar. Am stat atunci de vorbă cu ei și am înţeles că marea lor problemă este singurătatea. Mulţi nu au familie și nu-i caută nimeni, astfel că am pus pasiune în ceea ce am făcut și m-am implicat în relaţiile cu ei. Am ajuns chiar să ne masturbă m la telefon. A fost o experienţă interesantă pe care nu mi-o reproșez. A fost chiar interesant ca ei să mă audă gemând, iar, și eu să le provoc ejacularea“, i-a povestit Andreea prietenei ei.
„Am avut-o“ pe AA
Mai mult, surse din penitenciar ne-au declarat, sub protecţia anonimatului, că mulţi dintre cei de dincolo de gratii se laudă că „au avut-o“ pe frumoasa cântăreaţă. Printre cei care se laudă cu o astfel de „performanţă“ se numără deţinuţii Calu, Ciocan și Tarzan. Aceștia au fost auziţi de colegii lor, prin curtea închisorii, povestind amănunte mai mult decât picante despre nopţile fierbinţi petrecute la telefon alături de marea lor iubire. „A fost o noapte super frumoasă. Iar mi-a răspuns iubita mea AA, așa îi spun eu cântăreţei, și am făcut dragoste la telefon. Era așa de tandră și atât de focoasă încât am simţit că e lângă mine tot timpul. Am pus-o să se atingă și să își mângâie sânii și aveam poza ei în faţă, a fost super“, le-a povestit Calu colegilor de celulă. Cântăreaţa urmează Facultatea de Psihologie. Astfel că Andreea Antonescu a avut de ales între a face practică într-un sanatoriu de boli mintale sau să fie pusă în situaţia de a sta de vorbă cu condamnaţii la închisoare. „Mi s-a părut mult mai interesant să intru într-o pușcărie și să stau de vorbă cu detinuţii“, a declarat Andreea, anul trecut, unui renumit tabloid. Cântăreaţa a renunţat la Facultatea de Finanţe-Bănci din cadrul ASE-ului, pe motiv că nu se vedea închisă într-un birou printre hârţoage, susţineau ziarele în 2005. Aceasta le-a povestit jurnaliștilor că din cauza concertelor nu ajungea niciodată la examene și că a fost la un pas de a fi exmatriculată.

 

Sursa: Astazi.ro


Recomanda articolul

Parerea ta Filtreaza comentariile  | 
Filtru comentarii Inchide optiunile  X



Ultimele stiri din categoria România
BNR: deprecierea leului se trage de la… Lucas Papademos
Consilierul guvernatorului BNR, Adrian Vasilescu, a explicat cum a ajuns moneda nationala sa coboare sub pragul de 4,45 [...] mai multe »
Instanta ia telecomanda din mana CNA: OTV ramane pe micul ecran!
"OTV a infrant azi definitiv CNA: instanta a decis si anularea celei de a III-a injumatatiri a licentei OTV", titra [...] mai multe »
Noi revocari din functii decise de Victor Ponta
Premierul Victor Ponta a revocat din functie intreaga conducere a Autoritatii Nationale de Reglementare pentru [...] mai multe »
Cati medici au plecat din Romania? Peste 11.000 in 5 ani!
Exodul medicilor romani a luat o tendinta ingrijoratoare, atrage atentia prof.univ.dr. Vasile Astarastoae, presedintele [...] mai multe »
Noua ani de inchisoare pentru Silviu Bian, fostul sef al ANOFM
Silviu Bian a fost condamnat de Tribunalul Bucuresti la 9 ani de inchisoare cu executare in dosarul in care este acuzat [...] mai multe »
Record negativ – cursul BNR sare peste 4,45 lei/euro
Banca centrala a anuntat miercuri o noua depreciere istorica a monedei nationale - cursul BNR a ajuns la 4,4587 [...] mai multe »
Mai multe din categorie »

feedback

Logare



Ti-ai uitat parola?
Inregistrare user nou