Smithfield Prod angajează Electricieni întreținere echipamente industriale

Responsabilități:
Întreținerea, repararea și revizia instalațiilor electrice și de automatizare aferente utilajelor de producție;
Asigură buna funcționare a instalațiilor electrice, urmând procedurile de reparații și instrucțiunile de lucru;
Intervine în caz de avarii electrice, remediază și raportează intervențiile efectuate;
Semnalează orice avarie sau situație care poate conduce la o avarie;
Efectuează mentenanța electrică a echipamentelor/ tablourilor/ rețelelor, conform programului de mentenanță și/sau ordinelor de lucru;

Cerințe:
Liceu profil electric;
Minim 3 ani experiență ca electrician de întreținere;
Disponibilitate de a lucra în schimburi;
Flexibilitate în gestionarea responsabilităților zilnice;
Bune abilități de comunicare și lucru în echipă;

Beneficii:
Ore suplimentare plătite dublu;
Spor ore de noapte – 25%;
Spor ore de weekend – 15%;
Transport asigurat;
O masă caldă/ zi;
Tichete de masă;
Servicii medicale ;
Tichete cadou de sărbători;
Pachet de carne de Crăciun;

Persoana de contact:
Anca Hepeș
Nr. de telefon: 0730270723
Adresa e-mail: ahepes@smithfield.ro

Taguri:

0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !