RCS&RDS S.A. TIMISOARA ANGAJEAZA

Operator retele telecomunicatii

Candidatul ideal:

– Spirit de lucru in echipa;
– Atentie la detalii si capacitate de concentrare in situatii de stres;
– Disponibilitate pentru deplasari si program flexibil;
– permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj
.-cunosterea limbii maghiare reprezinta un avantaj

Descrierea jobului:

– Executa lucrarile de dezvoltare si intretinere a retelei de telecomunicatii de fibra optica;
– Comunica direct catre superiori starea lucrarii dar si problemele identificate;
– Asigura calitatea lucrarilor executate si respecta termenele prevazute;
– Mentenanta echipamente de telecomunicatii

CV–urile pot fi depuse la sediul din Timisoara de pe Calea Bogdanestilor nr 2 sau pe Email la adresa: jobs@timisoara.rdsnet.ro cu subiect: Operator retele telecomunicatii.

Taguri:

0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !