Minimold International, societate de injectie mase plastice, angajeaza pentru sediul din Timisoara

© Sursa:www.pixabay.com

Minimold International, societate de injectie mase plastice. Angajeaza pentru sediul din Timisoara,

Magaziner
Cerinte:
•Studii medii
•Atestat de stivuitorist
•Cunostinte despre gestiunea magaziei
•Experienta pe un post similar si cunoasterea unui program de gestiune este un avantaj.

Responsabilitati:
•Pregatirea livrarilor conform comenzi
•Efectuare incarcari/descarcari
•Aprovizionarea magaziei productie cu materie prima
•Miscarea intre magazii a produselor si materialelor
•mentinerea magaziei in ordine
•respectarea procedurilor de lucru
•intocmirea documentelor de livrare si a altor documente ce intra in responsabilitatea sa.

Se ofera:
•salariul atractiv
•tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare de 15 lei
•bonusuri in functie de vechime
•prime de sarbatori
•decont transport
•prime pentru performante

Relatii la telefon: 0356.102.310
CV-urile pe e-mail : BordianuG@minimold.com

Taguri:

0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !