LUGERA angajeaza pentru clientul nostru, companie multinationala de origine belgiana care isi desfasoara activitatea in domeniul retail, Lucratori Comerciali, Casieri si Vanzatori in Timisoara.

LUGERA  angajeaza pentru clientul nostru, companie multinationala de origine belgiana care isi desfasoara activitatea in domeniul retail, Lucratori Comerciali, Casieri si Vanzatori in Timisoara.

Lucratori Comerciali

Responsabilitati:
Aprovizioneaza si aranjeaza marfa pe raioanele magazinului, tinand cont de termenul de valabilitate, de standardele de calitate (aspect, ambalaj), dar si de respectarea planogramelor;
Depoziteaza produsele cu termen de valabilitate depasit si cele cu ambalaj deteriorat sau de calitate necorespunzatoare in locul special destinat acestora;
Reactualizeaza preturile si se asigura ca acestea sunt afisate cat mai vizibil, sub fiecare tip de produs;
Informeaza si ofera suport clientilor, adoptand un comportament civilizat si profesionist;
Raspunde de curatenia permanenta a magazinului, a echipamentelor, a utilajelor si a anexelor magazinului.

Casieri

Scaneaza produsele cumparate de clienti si incaseaza contravaloarea acestora;
Efectueaza stocul de marfa la standul de tigari si aprovizioneaza standurile pozitionate in apropierea casei de marcat cu produsele necesare;
Informeaza si ofera suport clientilor, raspunzand prompt solicitarilor acestora;
Inlocuieste lucratorul comercial in momentul in care nu este necesara prezenta la casa de marcat.

Vanzatori

Aprovizioneaza raionul cu sortimente variate ale produselor si actualizeaza preturile;
Opereaza cu echipamentele din dotare: feliator, masina de vidat, cantar, rotisor;
Verifica termenul de valabilitate si nivelul de calitate al fiecarui produs;
Asigura curatenia in perimetrul in care isi desfasoara activitatea (sterge rafturile si vitrina, igienizeaza masina de vidat, feliatorul, rotisorul);
Informeaza si ofera suport clientilor, raspunzand prompt solicitarilor acestora.

Ne-ar face placere sa recrutam persoane cu:
• Minim 8 clase absolvite;
• Disponibilitate de lucru in schimburi;
• Abilitati bune de comunicare si relationare;
• Rezistenta la efort fizic.

Beneficii acordate:
• Salariul negociabil in functie de experienta;
• Tichete de masa;
• Decont transport;
• Bonus performanta;
• Bonus recomandare;
• Prima inventar;
• Prima depistare furt.

Daca doriti sa aflati mai multe despre oferta ne puteti contacta la numerele de telefon:
Fix: 0256490360
Mobil: 0725250066
Persoanele interesate pot trimite CV-urile la adresa de e-mail: job@lugera.ro
Detalii suplimentare se pot obtine de asemenea la sediul nostru din Timisoara, Strada Cluj, nr.24, de luni pana vineri in intervalul orar 09:00-18:00.

Taguri:

0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !