Gabo Spic angajează Reprezentant zonal – jud. Timișoara și Arad

Gabo Spic angajează   Reprezentant zonal – jud. Timișoara și Arad
© Foto: Gabo Spic

Gabo Spic angajează

Reprezentant zonal – jud. Timișoara și Arad

Candidatul ideal

* Experiență în vânzări, inputuri și în crearea și menținerea relațiilor cu fermieri;

*Abilități comerciale, aptitudine în crearea de relații de lungă durată, de asistență postvânzări și urmărire recuperare creante;

*Atitudine proactivă și capabilitate de sinergie cu alte departamente (ex: Departamentul Achiziții Cereale);

*Studii superioare de preferat agronomice;

*Cunoștințe de tehnologie a culturilor;

*Cunoștințe privind produse de fertilizare, producători, distribuitori, practicile de fertilizare din zonă;

*Cunoașterea agricultorilor din zonă, constituie un avantaj;

*Posesor permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

*Activități specifice vânzării produselor din portofoliul firmei (fertilizanți, semințe, bacterii de sol, etc. ) către fermierii din zona arondată în agricultura bio și ecologică.

*Oferirea de consultanță

*Urmărirea culturilor clienților și propunerea de soluții adaptate nevoilor acestora;

* Analize privind piața, concurența;

* Propunerea de soluții tehnice adecvate condițiilor meteorologice și pedologice din zona arendată;

* Pachet salarial motivant;

* Programe de instruire și dezvoltare ( ex: traininguri pentru dezvoltarea cunoștințelor tehnice și abilităților comerciale, interacțiunea și consultanța de la agronomii consacrați din grup și reprezentanții producătorilor de semințe inputuri, ect.)

Așteptăm CV-rile cu poză, la adresa de email:

gabo.spic8@gmail.com
gabospic@gmail.com

0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !