Contact redactie:
Inform Media Press SRL
Tel: 0256/435.924
Fax: 0256/498.520
Mobil: 0720.400 390
E-mail: redactie@tion.ro
Adresa: Piața I.C. Brătianu, nr. 1 (Intrarea din Piața Țepeș Vodă, în spatele clădirii Tribunalului), Timișoara, Romania
Anca Bucsa
Anca Pavel Bucsa
Director produs
anca.pavel@informmedia.ro
Bogdan Marta
Bogdan Marta
Redactor sef
bogdan.marta@informmedia.ro
Florina Balu
Florina Balu
Editor web
florina.balu@informmedia.ro
Marcel Hoster
Marcel Hoster
Redactor
marcel.hoster@informmedia.ro
Raoul Jurchela
Raoul Jurchela
Redactor
raoul.jurchelea@informmedia.ro
Adrian Panduru
Adrian Panduru
Redactor
adrian.panduru@informmedia.ro
poza legitimatie roxana deaconescu
Roxana Deaconescu
Redactor
Roxana.Deaconescu@informmedia.ro